کیش، بازار هــرمــز، طبقه همکف، واحــد N 11، شرکت فنی مهندسی آداک تاو کیش

تماس با ما

تلفن: 44451223-076

ارسال ایمیل

info@adaktavkish.com

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه : 9 الی 17

درباره شرکت

شرکت آداک تاو کیش در زمینه طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی جزیره کیش در حال فعالیت می باشد .

این شرکت با سابقه فعالیت طولانی در پروژه های عمرانی خود در سطح جزیره کیش با مشکلات و مسائل عدیده ای در این زمینه روبه رو و همواره درصدد راهی جهت رفع موانع موجود بوده است. بنا به شرایط آب و هوائی جزیره کیش یکی از مهمترین مسائلی که در پروژه ها دیده می شود طول عمر و کیفیت پائین محصولات مورد استفاده در صنعت ساختمان می باشد که بعضا چندین سال بعد از راه اندازی ساختمان مشکلاتی را برای ساکنین و بهره برداران بوجود می آورد که موجب خسارت شدید و یا حتی بازسازی کامل می گردد. عمده این مسائل و مشکلات در زمینه تاسیسات الکتریکال و مکانیکال که به عنوان رگ حیاتی ساختمان از آن یاد می شود به چشم می خورد.

این شرکت جهت حل این مشکل با برندهای معتبر و مختلف کشور وارد مذاکره گردید  و موفق به  اخذ نمایندگی انحصاری شرکتهای یزد پلیمر ( تولید لوله و اتصالات فاضلاب و آبرسانی) ، کارخانه یزد کابل ( سیم و کابل فشار قوی و فشار ضعیف ) ، بست ایران ( بست های فاضلابی و آبرسانی ) ، کارخانه روشنا ( چراغ های پارکی و خیابانی و … ) و شرکت وستا دژ ( ساپورت و پروفیل های ساختمانی ) شد .کارخانجات مذکور محصولات تولیدی خود را با بهترین کیفیت و خط کنترل کیفیت اختصاصی ، برای جزیره کیش ارسال می کنند.

از این رو شرکت آداک تاو کیش در کنار عملیات اجرائی و نظارت و حتی طراحی در پروژه های عمرانی خود ، در زمینه تهیه متریال تاسیساتی از بهترین برندهای کشور در جزیره کیش نیز مشغول به فعالیت می باشد.